O FIRMIE
O Lekseek
LekSeek Polska Sp. z o.o. Sp. k.

LekSeek Polska to innowacyjna firma programistyczna działająca w obszarze medycyny od 2003 roku. Naszym celem jest dostarczanie lekarzom nowoczesnych narzędzi i sprawdzonych informacji, niezbędnych do skutecznego diagnozowania i leczenia pacjentów.

Wnieśliśmy znaczący wkład w informatyzację służby zdrowia. W naszym portfolio znajdują się zaawansowane technologicznie programy do prowadzenia placówek medycznych (Gabinet drWidget i dr100) oraz szereg praktycznych aplikacji mobilnych, dedykowanych zarówno profesjonalistom medycznym, jak i pacjentom (w tym m.in. serie drWidget i Aptekarz). Stworzony przez nas System Informacji Medycznej LekSeek SIM pozwala lekarzom pracować szybko i efektywnie.

Każdego dnia z ww. produktów korzysta wielu specjalistów z różnych dziedzin medycyny. Zaufało nam już ponad 86 tysięcy lekarzy i 16 tysięcy farmaceutów. Nasza unikatowa baza kontaktów (wraz z geolokalizacją) nieustannie się powiększa. Świadczy to o wysokiej skuteczności działań podejmowanych przez LekSeek Polska oraz o rosnącym zaufaniu do proponowanych przez nas nowoczesnych rozwiązań.

Zajmujemy się nie tylko tworzeniem aplikacji (mobilnych i webowych), lecz także promocją leków Rx oraz OTC. Z powodzeniem realizujemy szeroko zakrojone kampanie typu Multichannel, obejmujące m.in. wysyłkę SMS/ MMS, mailingów i newsletterów tematycznych, a także telemarketing medyczny. W opinii klientów, LekSeek Polska to lider w obszarze e-marketingu farmaceutycznego.

O najwyższą jakość naszych produktów i usług dba zespół 120 kreatywnych i nietuzinkowych pracowników, w tym ponad 40 specjalistów działu IT. Dysponujemy własnymi zasobami i rozwiązaniami – to sprawia, że posiadamy pełną kontrolę podczas procesu produkcji oraz optymalizujemy koszty. LekSeek Polska to idea, którą realizują wspólnie ludzie: nasi klienci i my. Ludzie pracowici, zaangażowani i lojalni. Ludzie odnoszący sukcesy.

LekSeek Polska – inspiruje nas medycyna